Jazykové kurzy, poznávací zájezdy nejen do Anglie

Kontakt

Cestovní kanceláø
Ing. Zuzana Smoradová

Mírové námìstí 16, 695 01, Hodonín

Tel.: +420 518 321 847
Mobil: +420 602 779 986
E-mail: zuzana.smoradova@post.cz

Dojmy našich zákazníků z cest

Budeme rádi, když ohodnotíte Váši spokojenost se službami naší cestovní kanceláře.

Jméno:
 Vyplňte prosím Vaše jméno a příjmení.
E-mail:
 Napište prosím platý email.
Město:
Vaše celková spokojenost:
Ubytování + služby CK:
Úroveň lektora:
Možnosti aktivního vyžití:
Poznamka:

Průměrné hodnocení klientů

Celková spokojenost - kvezdakvezdakvezdakvezdakvezda

Ubytování + služby CK - kvezdakvezdakvezdakvezdakvezda

Úroveň lektora - kvezdakvezdakvezdakvezdakvezda

Možnosti aktivního vyžití - kvezdakvezdakvezdakvezdakvezda

Radka Šťastná , Ostrava
04.10.2019

5 kvezdakvezdakvezdakvezdakvezda

Právě jsme se vrátili ze školního zájezdu do Londýna a Cambridge. Moc děkujeme za dokonalou organizaci, absolutní profesionalitu i přístup průvodkyně, paní Smoradové. Zájezd jsme si moc užili a služeb této CK 100% využijeme i v budoucnosti.

Martina Jirků, Praha 9 - Hloubětín
27.05.2019

5 kvezdakvezdakvezdakvezdakvezda

Dobrý den, v sobotu 25.5.2019 se vrátil můj syn z Anglie, kde byl se školou ( ZŠ Hloubětínská ). Moc Vám děkuji za Vaši ochotu, snahu a hlavně spolehlivost , říkal, že to bylo naprosto úžasné, ale vyčerpávající. Má mnoho zážitků a vzpomínek, vyprávěl nám, že jste byla skvělá a vše potřebné jste jim sdělila a že vše bylo skvěle naplánované. Moc Vám ještě jednou děkuji. S pozdravem Martina Jirků

Radka Šťastná, Ostrava
12.09.2018

5 kvezdakvezdakvezdakvezdakvezda

Děkujeme za krásný šestidenní zájezd do Londýna a Cambridge. Paní průvodkyně měla vše dokonale zorganizované a její výklad byl fenomenální. S rodinami jsme byli také velmi spokojení. Určitě pojedeme znovu :-). Obchodní akademie Ostrava

Jana K., Ostrava, (OA a VOŠS Ostrava - Mar. Hory)
10.09.2018

5 kvezdakvezdakvezdakvezdakvezda

V termínu od 2. 9. do 7. 9. 2018 jsme se zúčastnili poznávacího zájezdu do Londýna a Cambridge. Chci moc poděkovat a smeknout pomyslný klobouk za nádherně poskládaný program a příjemnou a pohodovou atmosféru. Paní Zuzana, majitelka a průvodkyně par excellence v jedné osobě, odvedla od začátku do konce brilantní práci. Velmi oceňuji mimořádné organizační schopnosti a flexibilitu při drobných úpravách programu tak, aby studenti viděli a zažili maximum z toho, co se dá za tak krátkou dobu stihnout. Cestu autobusem nám zpříjemňovala velmi poutavým povídáním, které bylo zaměřeno tematicky k tomu, co nás ten den čekalo. Na naši žádost nás seznámila i se sociálním systémem v Anglii. Její znalosti z nejrůznějších oborů byly obdivuhodné a nechyběly ani praktické rady a doporučení studentům ohledně ubytování v hostitelských rodinách, nákupu suvenýrů a námětů pro osobní volno. A ještě na závěr každého dne připravila pro studenty soutěže o drobné ceny, kterých se studenti s nadšením účastnili. Díky jejímu charismatu, profesionalitě a zapálení náš zájezd získal další dimenzi a služby této CK mohu zcela určitě doporučit.

Václav Stix, Kyjov
28.06.2017

5 kvezdakvezdakvezdakvezdakvezda

Absolutní spokojenost.

Pavlína, Praha
16.05.2017

5 kvezdakvezdakvezdakvezdakvezda

Právě jsme se vrátili ze školního výletu do Londýna. Musím vyzdvihnout naprosto fenomenální organizaci, ve které jsou znát zúročené dlouholeté zkušenosti. Zároveň jsem byla nadšená komentářem průvodců, který rozhodně nebyl suchopárným výčtem jmen a letopočtů. I ubytování bylo moc fajn... paní byla velmi příjemná a hodně komunikativní, jen maličko pokulhávala čistota... proto "jen" čtyři hvězdičky. Celkově mi nezbývá nic jiného než paní Zuzanu rozhodně doporučit ... a to s čistým svědomím. Díky moc :-)