Jazykové kurzy, poznávací zájezdy nejen do Anglie

Kontakt

Cestovní kanceláø
Ing. Zuzana Smoradová

Mírové námìstí 16, 695 01, Hodonín

Tel.: +420 518 321 847
Mobil: +420 602 779 986
E-mail: zuzana.smoradova@post.cz

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy do zahraničí jsou ideální pro zvídavé cestovatele. Někteří volí individuální cesty za poznáním, tento způsob však není vhodný pro každého. Někdo je omezen neznalostí jazyka, jiný nerad řeší všechno to zařizování kolem a bojí se případné chyby, která by mu připravila nežádoucí adrenalinové zážitky. Taky ne všichni lidé mají dobrodružnou povahu a cestovat samostatně může být občas docela riskantní.

Nehledě na finanční stránku věci. Skupinové poznávací zájezdy jsou totiž výrazně cenově výhodnější než samostatné cesty. Nejenom tím, že sdílíte spoustu nákladů se svými souputníky, ale dostaete se také na lepší ceny u ubytování a vstupů do muzeí. Skupinové slevy jsou minimálně 10% (i víc), zvláště při včasné rezervaci.

A další nezanedbatelnou výhodou cestování se skupinou je: sdílení zážitků, názorů, fotek a seznámení se s novými lidmi stejné krevní skupiny – s těmi, co s vámi rádi pojedou za objevováním světa znovu!

Poznávací zájezdyPoznávací zájezdyPoznávací zájezdy
 

Aktuální poznávací zájezdy

Vyberte si lokalitu poznávacího zájezdu, o kterou se zajímáte, a rovnou si objednejte zájezd z naší aktuální nabídky, kterou jsme si pro Vás připravili:

Individuální poznávací zájezdy

Pro zajištění individuálních poznávacích zájezdů nás kontaktujte na e-mailové adrese zuzana.smoradova@post.cz nebo vyplňte formulář s Vašimi přáními.