Jazykové kurzy, poznávací zájezdy nejen do Anglie

Kontakt

Cestovní kancelář
Ing. Zuzana Smoradová

Mírové náměstí 16, 695 01, Hodonín

Tel.: +420 518 321 847
E-mail: zuzana.smoradova@post.cz

O společnosti Zuzana Smoradová

Cestovní kancelář Zuzana Smoradová byla založena v roce 1993 Ing. Zuzanou Smoradovou.

Od roku 1996 se CK specializuje na pořádání poznávací zájezdů, studijních pobytů a jazykových kurzů a od té doby s námi vyjely tisíce turistů, většinou studentských skupin. Zájezdy si průvodcujeme sami s pomocí šikovných a fundovaných spolupracovníků.

Sídlo cestovní kanceláře je v Hodoníně na Mírovém náměstí 16.

Organizujeme poznávací pobyty do všech zemí světa, s hlavním zaměřením na anglicky mluvící země Velkou Británii a Irsko, avšak jezdíme taky do Francie, Německa, Belgie, Nizozemska a dalších zemí. Nově jsme zařadili program do USA.

Není problém uspořádat poznávací zájezd šitý na míru přímo pro vybranou skupinu a dá se říct, že většinou pracujeme právě na objednávku, kdy sestavujeme itineráře podle ( často velmi specifických) přání.

Cestovní kancelář ovšem nepořádá jen zájezdy pro skupiny, organizuje i individuální zájezdy pro jednotlivce- například jazykové kurzy v zahraničí a pobyty v Indii.

Snažíme se vyhovět individuálním zájmům svých zákazníků - vedle zajištění cestovních náležitostí (jako doprava, ubytování, trajekty, letenky, stravování nebo pojištění) zajišťuje i kulturní a sportovní programy jako jsou vstupenky do divadel, muzeí, na koncerty, na fotbalová utkání atd.

CK Zuzana Smoradová nabízí širokou paletu aktivit a činností, kterými se snaží co nejvíce vyjít vstříc přáním svých zákazníků.