Jazykové kurzy, poznávací zájezdy nejen do Anglie

Kontakt

Cestovní kanceláø
Ing. Zuzana Smoradová

Mírové námìstí 16, 695 01, Hodonín

Tel.: +420 518 321 847
Mobil: +420 602 779 986
E-mail: zuzana.smoradova@post.cz

O společnosti Zuzana Smoradová

Když po dlouhých letech cestovatelské abstinence bylo před třiceti lety konečně možné podívat se i do zakázeního kapitalistického zahraničí, začaly se plnit sny. Země doposud dostupné jen v knížkách a v televizi byly najednou blíž. Složitý a potupný schvalovací proces odpodl, stačilo si našetřit a vyrazit. Po prvních opatrných cestách v roce 1989 do Rakouska, Německa a Dánska přibývaly další a další destinace, z cestování se stala droga, z koníčka zamilovaná práce na živnostenský list, rok vystavení 1992.

Od začátku jsme se zaměřili na pořádání poznávací zájezdů, studijních pobytů a jazykových kurzů. Za 28 let tak s námi vyjely tisíce turistů, většinou studentských skupin. Zájezdy si průvodcujeme sami s pomocí šikovných a fundovaných blízkých spolupracovníků.

Organizujeme poznávací pobyty do všech zemí světa, s hlavním zaměřením na anglicky mluvící země Velkou Británii a Irsko, avšak jezdíme taky do Francie, Německa, Belgie, Španělska, Nizozemska a dalších zemí. Nově jsme zařadili program do USA.

Rádi tvoříme poznávací zájezdy na míru přímo pro vybrané skupiny a většinou pracujeme právě na objednávku, kdy sestavujeme itineráře podle často velmi specifických přání.

Nabízíme i individuální cesty pro jednotlivce, například jazykové kurzy v zahraničí a pobyty v Indii.

Snažíme se klientům na pobytu dopřát co nejvíce silných zážitků - vedle cestovních náležitostí jako doprava, ubytování, trajekty, letenky, stravování nebo pojištění, zajišťujeme i kulturní a sportovní programy, vstupenky do divadel, muzeí, na koncerty  a fotbalová utkání.