Jazykové kurzy, poznávací zájezdy nejen do Anglie

Kontakt

Cestovní kanceláø
Ing. Zuzana Smoradová

Mírové námìstí 16, 695 01, Hodonín

Tel.: +420 518 321 847
Mobil: +420 602 779 986
E-mail: zuzana.smoradova@post.cz

Studijní pobyty

Je mnoho způsobů jak se naučit anglicky. Můžete si třeba zakoupit učebnici angličtiny pro samouky a každý večer před spaním pročítat kapitolu za kapitolou. Případně lze suchý text oživit poslechem z CD. To vše však předpokládá silnou vůli a odhodlání. Docházet do jazykových kurzů je více motivující a obohacující řešení, zvláště pak, pokud jste kurzovné na celý rok zaplatili předem.

Avšak opravdu rychlým způsobem je vzít si volno a odjet na studijní pobyt do země, kde je váš cílový jazyk a pustit se naplno do učení.

Pár rad pro Vás: Používejte jen ten jazyk, za kterým jste odjeli - zakažte si mluvit česky. Bude to těžké, bude to tvrdé, hlavně první měsíc. Najděte si tam kamarády – ve škole nebo přes své koníčky. Mluvte s nimi a naučíte se cizímu jazyku extra rychle a tak přirozeně, že v něm budete i myslet. Není to však jen znalost řeči, čím vás studijní pobyt obohatí – strávíte kus života v novém prostředí, nasbíráte zkušenosti a poznáte jiný svět, který byste si doma se sluchátky na uších mohli jenom představovat.

studijní pobytystudijní pobytystudijní pobytystudijní pobyty

Aktuální studijní pobyty

Vyberte si jazykový kurz nebo studijní pobyt v zahraničí podle naší aktuální nabídky:

Individuální studijní pobyty

Pro zajištění individuálních studijních pobytů nás kontaktujte na e-mailové adrese zuzana.smoradova@post.cz nebo vyplňte poptávkový formulář s Vašimi přáními.