Jazykové kurzy, poznávací zájezdy nejen do Anglie

Kontakt

Cestovní kanceláø
Ing. Zuzana Smoradová

Mírové námìstí 16, 695 01, Hodonín

Tel.: +420 518 321 847
Mobil: +420 602 779 986
E-mail: zuzana.smoradova@post.cz

Poznávací zájezdy do Londýna

Poznávací zájezdy do Londýna

Zamířit do Londýna na poznávací zájezd je zkrátka dobrá volba. Populární slova klasika o tom, že pokud se už nudíte i v Londýně, tak to určitě nebude chyba tohoto velkoměsta, ale nejspíš (při vší úctě) Vaše, budou asi pravdivá. Tak je tedy pro úplnost volně dokončeme - "...protože právě tady lze najít vše, co si život žádá."

Jen si vyberte, máte z čeho.

Jsou tu muzea a galerie, v nich sbírky, které nemají srovnání – taky to stálo hodně sil, diplomacie (i nediplomacie), než se tu shromáždily. A nemusíte mít v kapse ani penny, abyste se k těmto pokladům dostali.

Koncerty v klubech i obřích halách, diskotéky, výstavy soukromé i podporované královnou, divadla, muzikály ve West Endu.

Výhled z London Eye a nově taky ze Střepu – novodobé skleněné katedrály vysoké přes 300 m.

Řeka Temže vzdorovitě tekoucí tam a zase zpátky s mosty jako náramky.

Londýn Vás dostane a nepřestane Vás fascinovat. Vezměte do ruky foťák a po prokličkování přeplněné ulice mezi řvoucími auty hned za rohem vstupte do klidného parku s trávou tak zelenou, že vás každý obviní z kýče a nadužití zoneru.

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Londýna

Vyberte si poznávací zájezd do Londýna dle naší aktuální nabídky:

Individuální poznávací zájezdy do Londýna

Pro zajištění individuálních poznávajících zájezdů do Londýna nás kontaktujte na e-mailové adrese zuzana.smoradova@post.cz nebo vyplňte poptávkový formulář s Vašimi přáními.